Wpis z mikrobloga

@buty_weza bardzo sporadyczny, nadal ma niektore swoje rzeczy u mnie w warsztacie, więc co jakiś czas wysyłam smsa z przypomnieniem a on obiecuje, że w końcu się za to weźmie. I tak od 2,5 roku :D A tak ogólnie to kontakt z nim nie jest mi do niczego potrzebny
@buty_weza: Z czterech byłych tylko z jedną utrzymuje kontakt.
Ale tylko z tego powodu że rozstaliśmy się w zgodzie, prawie rok mieliśmy praktycznie urwany kontakt aby to w sobie przepracować i obydwoje znamy powód rozstania i nie chcemy do siebie wracać.
Ot, co jakiś czas pogadamy czy się spotkamy.
Jest to możliwe, ale na początku bardzo trudne
@buty_weza jedna się czasami do mnie odzywa, ale podchodzę do tego z mega dystansem. Rozstalismy się w zgodzie, ale to nie była nasza wspólna decyzja tylko jej, bo "nie czuje tego". No na czułem, więc staram się być zdystansowany, żeby sobie krzywdy nie zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@buty_weza: można, ale po co? To jest bardzo głupie pytanie, bo co człowiek to inny powód będzie. Są powody, które nie są problemem - wspólne grono znajomych albo np. były zna się na samochodach i może Ci pomóc naprawić czy kupić używany albo nawet można się poradzić w związkach, bo ktoś zna Cię od tej strony własnie. Ale jak się rozstaliście w zgodzie i jesteście dojrzali i powód rozstania to było
Nie mam, ale nie żywię do niej żadnej urazy, była dobrą osobą i życzę jej jak najlepiej.
Za to jeszcze poprzednie to były #!$%@? #!$%@? i je #!$%@?ć prądem. Jedna pare lat temu próbowała sie odzywac, ale krótko i na temat - szlaufy #!$%@?ć.
@buty_weza: no pewnie, z jedna (ale rozstaliśmy sie już ponad 5 lat temu) widuje się regularnie i jesteśmy ziomeczkami, skrzydlujemy sobie na imprezach itp. a z drugą (rozstanie trochę ponad pół roku temu) i niedawno zaczęliśmy znowu gadać no i tu wisi kosa w powietrzu jest dziwnie ale segsy są :p
@buty_weza: to zalezy, czego chcesz i na co liczysz - oraz czego sie boisz. To jedne z tych podstawowych pytan, ktore powinienes sobie zadac. IMO jak najbardziej mozna, w przeciwienstwie do tego, co niejeden Ci tu pisal.