Wpis z mikrobloga

@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: długoterminowo Niemcy, chyba że dojdzie do jakiegoś nieprzewidzianego zjawiska i Niemcy przestaną być jedną z kluczowych światowych gospodarek
Warta rozważenia jest też Szwecja - jeśli ktoś nie ma nadmiernego problemu z imigrantami z innych kontynentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomosano: Quebec to chyba najgorsze co moze czlowieka spotkac. Ontario niewiele lepsze. Alberta to jedyne miejsce gdzie moze bym sie zdecydowal, chociaz w sumie to nie, bo po 2-3 tygodniach mozna juz tam wszystko warte obejrzenia zobaczyc, a samo mieszkanie tam to tez lekka masakra. No i sluzba zdrowia, jak mozna polecic komus tam mieszkanie na dluzsza mete? Fajnie jak jestes mlody i zdrowy, ale pozniej?
  • Odpowiedz
@miki4ever: A Kolumbia Brytyjska? Jest drogo, ale piękna przyroda i zupełnie inny klimat. Nie bardzo wiem o co chodzi z tamtejszą służbą zdrowia.. z tego co wiem jest publiczna i dostępna dla każdego.
  • Odpowiedz
@tomosano: Jest bardziej publiczna i bardziej dostepna niz w USA, ale w praktyce bez duzej ilosci gotowki lub dobrego ubezpieczenia nie wyleczysz sie. System jest walniety i sie broni, sa ogromne braki lekarzy, ale tez srodowisko broni sie przed konkurencja.

Kolumbie Brytyjska znam tylko z opowiesci i w sumie jedyne co wiem, to ze prawnicy sa tam cholernie drodzy:)
  • Odpowiedz