Wpis z mikrobloga

#t5poeuropie

Jestem już w Niemczech. Spałem na Orlenie przed niemiecka granicą. Oczywiście tylko jak minąłem granicę to zawinęła mnie Zoll. Nie dość że T5 z zasłonięta tylnia szyba to jeszcze miałem na sobie koszulkę żono bijke i oczywiście polskie blachy. Później jak usłyszeli że mieszkam 60 km od Ukrainy to trzepali całe auto. Nie mogli uwierzyć że w takim budżecie i takim autem wybieram się do Portugalii więc trzepali i musiałem wszystko wyjmować.

Później już było fajniej bo zacząlem realizować założenia. Na początku byłem w Parku Narodowym Saska Szwajcaria a później udałem się do twierdzy Konigstein wybudowanej przez Augusta II który był również królem Polski.
źródło: comment_5bEuP2KuY36y4OLqd8UUmHpbAmVRHne7.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-heros:

Nie mogli uwierzyć że w takim budżecie i takim autem wybieram się do Portugalii


Tak jakby Niemcy nie jeździli do Portugalii T3, T4 czy innymi Mercedesami kaczkami ¯\_(ツ)_/¯. Do zobaczenia gdzieś na trasie Miras.
@cypisek84: zdziwieni byli przed zaglqdnieciem do srodka bo myśleli że to zwykły dostawczak i w sumie taki był zamysł. Teraz na legalu spałem zaparkowany na jednej z ulic Drezna. Wsiadam na rower i Lecę zwiedzać!