Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #medycyna #zdrowie
#pytanie
Cześć rok temu na treningu piłki nożnej przyjąłem piłkę na luźnej nodze i poczułem ból w kolanie, miałem problemy, chodzeniem. W szpitalu powiedzieli ze z kolanem jest ok nic nie jest pozrywane i faktycznie po miesiącu wszystko wróciło do normy ale zauważyłem że do dziś to kolano mogę wyprostować trochę bardziej niż drugie nie przeszkadza mi to w niczym, nie boli ale mam wątpliwości czy iść z tym do lekarza czy po prostu została taka przypadłość
  • 7
@shadowsniper: pójdę z tym do lekarza, wiadomo że przez internet ciężko cos stwierdzić ale jeżeli mnie to nie boli nie mam uczucia uciekajacego, przeskakujacego kolana poza tym prostowaniem, jedyne co czuje przy prostowaniu kolana to od czasu do czasu takie delikatne skrzypniecie to jest szansa ze nie skończy się to jakaś operacja albo zabiegiem tylko sama rehabilitacja?
@shadowsniper: tak zrobie, od roku na szczescie nic sie z tym kolanem nie stalo, pomyslalem ze jak nic sie nie dzieje to po prostu taka przypadlosc mi zostala ten wyprost jest delikatnie glebszy niz w drugiej nodze ale nie powoduje to zadnych bolow dziwne ze lekarz na sorze nie powiedzial zeby zrobic jakies przeswietlenie, przed chwila obejrzalem film z 3 testami na uszkodzenie lakotki i te testy mialem robione wna sorze
Pozostaje mieć zatem nadzieję że nie doszło do zwichnięcia stawu kolanowego z naderwaniem i skręcenie więzadeł. Jeśli oraz był mechaniczny i doszło do pęknięcia główki kości udowej to powinno być łatwe do wyleczenie. Tak czy inaczej aktualne jest to co napisałem powyżej powodzenia Mirku Daj znać jak już będziesz po diagnozie
@skibi97: