Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu poszłam wypłacić pieniądze z bankomatu jakoś po północy. Na ulicy nie było żywej duszy - żadnego człowieka, samochodu, nic. Przez chwile wyobraziłam sobie, że wszyscy ludzie na świecie (oprócz mnie bo nie wychodzę z domu) pozarażali się jakąś chorobą i umarli. Wspaniałe uczucie. Mogłoby tak być naprawdę tylko żeby mi zostawili otwarte drzwi do biedronki.
  • 24
@DanteMorius: pelno zywnosci w puszkach moze lezec cale lata, poza tym mozesz zaczac uprawiac swoja. Paliw kopalnych nie braknie Ci do konca zycia, wiec pradu tez bedziesz mial pod dostatkiem (nie mowiac o solarach) i bedziesz mogl sie przemieszczac. Kanalizacja? Toaleta kompostująca. Moglbys spokojnie do konca swoich dni jezdzic autem i grac na pleju, tyle ze offline.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@implicenty: typie pompy w dystrybutorach są na prąd. Już cię widzę jak po mieście #!$%@? z rączką od piwnicy do piwnicy tym bardziej że coraz więcej miast inwestuje w ciepłownie i wprowadza restrykcje odnośnie spalania węgla i drewna
@maniok: tak, restrykcje na spalanie wegla sprawia, ze jak pojedziesz na wies to nikt nie bedzie mial wegla w piwnicy. Nie mowiac o tym, ze jedna cysterna miesci ze 40m^3 paliwa, a jeden wagon z weglem ze 60 ton. Ogarnij sie. A, i nie widzisz mnie typie na miescie bo w tym scenariuszu jestem sam na ziemi xD