Wpis z mikrobloga

Gdzie są Ci wszyscy od 'taniej nie będzie' sprzed paru tygodni? :)

Zawsze mnie zastanawia jak to jest być takim człowiekiem, który wiecznie rzuca słowa na wiatr, mają chwilę refleksji? Czują jakiś wewnętrzny wstyd? Czy może mechanizmy obronne wszystko wypierają i ignorują rzeczywistość, żeby móc znieść swoje własne towarzystwo?

Nie mówię o tych, którzy starają się przewidywać ruchy na giełdach, ale o tych spienionych frustratach z jednej i drugiej strony barykady, którzy wiecznie plują pod wiatr i wmawiają wszystkim, że deszcz im kapie na twarz.

#bitcoin
  • 18
@blacktyg3r: ja obstawiałem boczniaka 9,5-11,5 jeszcze przez kilka miesięcy, przyznaje pomyliłem się, myślałem że potrwa to trochę dłużej,

ale o tych spienionych frustratach z jednej i drugiej strony barykady,

nie czuje się takim człowiekiem, zapytaj jurkazdupyogórka
@taksanski_widelec: No i co idioto siejesz fud? Zawsze pisałem, że nie jestem w stanie oszacować tego ile btc będzie kosztował za tydzien, miesiąc czy sześć miesięcy. Więc o co ktoś ma mieć ból dupy przy zakupach według moich wpisów? Wiem, że btc w 2030 będzie warty 1 mln $. A kupować zawsze warto właśnie z tego powodu i dlatego, że nie wiadomo czy za miesiać btc pójdzie w górę czy w
@rysiekryszard:

Wiem, że btc w 2030 będzie warty 1 mln $


to wcale nie jest naganianie i sianie FOMO XDDDD

Monero ma się świetnie, ciągle ulepszają główny protokół, rozmiar transakcji i czas weryfikacji udaje się co raz zmniejszyć, jak jeszcze opracują LN pod protokół Monero to Bitcoin znowu będzie technologicznie daleko w tyle ¯\_(ツ)_/¯
@blacktyg3r: Na wypoku jesteś anonimowy, zanika potrzeba trzymania fasonu, w razie kompromitacji możesz zacząć od nowa. Im więcej ktoś ma do stracenia tym bardziej się pilnuje, na wypoku nie masz do stracenia prawie nic. Porównaj sobie trzy miejsca: bitcoin.pl, wykop.pl i 4chan.org. Na dowolnym forum osiągnięcia i reputacja użytkownika są dość wyeksponowane, bez otwierania profilu widać jaką opinię ma dany cwaniak w swojej społeczności, takie miejsca są najspokojniejsze. Na wykopie bez