Wpis z mikrobloga

Pete Bandana - pierwsze objawy

Juz nie pił, tyle co wypił to w sumie nic. Ale coś było nie tak. W przerwie od zajęć na festynie, gdy karły robiły swoje wygibasy, poszedł szybko do szpitala

Doktorze! @Legzday Coś jest nie tak. Nie wiem, nie mogę tego zdzierżyć, zaraz chyba zacznę do niego strzelać. Tak zhańbić jego imię. Brrr. [...]

Nie wiem kiedy to się zaczęło - opowiadal siedząc już w środku - nigdy wcześniej takiej furii nie miałem nie wiem dlaczego to się dzieje. Ale nie potrafię tego powstrzymać, doktorze.

#kilofyirewolwery
Queltas - Pete Bandana - pierwsze objawy

Juz nie pił, tyle co wypił to w sumie nic...

źródło: comment_fjyvB3aOwBsFyjloGcKlEIMNiIE4ybBT.jpg

Pobierz
  • 2
Thomas "Szybki" Affames - ciężkie wieści

@Queltas
O Pan Pete, proszę usiąść. Może napijesz się czegoś? Mężczyzna zgodził się. Czuć było zapach alkoholu, ale miłosierdzie wzięło górę nad czystym osądem. Może to przez ten bimberek Jerrego?
-------------------------------------

O proszę, tu Twoja herbatka. Melisa dobrze Ci zrobi. Spojrzał na te czyste ściany. Może to nie to samo co domowy szpital, ale też może być. Jeszcze nie przyzwyczaił się do nowego obiektu.
-------------------------------------

Mówisz
@Legzday:
Pete Bandana

Ojciec chciał żebym poszedł w jego ślady, nauczyłem się fachu, ale nie w myśl było mi siadać na miejscu, chciałem szukać przygód, łapałem bandytów, zgarnialem za to dolary. Przyjemny jest ich zapach, ale mam już wszystko co chciałem, po co mi więcej pieniędzy. [...]

Jak znaleźliśmy tych indian to nie chciałem ich wybić. Miałem dla nich inny plan, a potem krzyk i wybuch i koniec. Nie było co