Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo mam już totalny mętlik w głowie.
Jakie auto polecacie do 60k?
Ważne, żeby była to benzyna 180km+ najlepiej uturbiona, fajnie jakby też znalazł się napęd 4x4
Zastanawialem się nad seatem leonem, vv cc oraz peugeotem 508 lecz z tego co widzę to silniki które mi się podobają to podobno padaka(1.8tsi, 2.0 tsi i 1.6thp)
#motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@powrutkrula insignie są podobno mega ciężkie i ospałe. Jak z kosztami eksploatacji?
Marzy mi się bmw f30 tylko tam znowu silniki benzynowe są takie se. Gdyby silnik był bezawaryjny to koszt wymiany rozrządu byłby do zaakceptowania
  • Odpowiedz
Marzy mi się bmw f30 tylko tam znowu silniki benzynowe są takie se


@kamcios1: a na pierwszy ogien wybierasz 1.8 i 2.0 tsi czyli najwieksze paździerze ostatnich lat. Kup sobie 328i ktore z--------a jak głupie, a jak cie nie stać to nawet 320i po jakims programie robi dobrą robote, starsze 3 litrowe n52 wycinasz bez wiekszego problemu ;)
  • Odpowiedz
@kamcios1: 1.6thp w wersji po lifcie (2014) nie miał już problemów. 508 jest całkiem spoko, tanie w naprawach i raczej się nie psuje. Ale napędu 4x4 nie uświadczysz, a Twoje zapędy do wciskania mocniej gazu poskromi tradycyjny automat. Dlatego dołóż 15k i szukaj Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM. DSG robi robotę.
  • Odpowiedz
@kamcios1: No to musisz polowac na to co Ci napisałem - realnie jest tam około 200km, dsg jest mocniejsze niż w wersji fwd i śmiało można robić chip. Utrzymanie też nie jest drogie, jedynie spalanie może być problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz