Wpis z mikrobloga

Nie dosyć, że zdarzają się spadki poniżej 30, to gra działa z odblokowanym klatkażem zamiast blokady na 30. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Generalnie nie planowałem zakupu, choć ostatnie promocje (preorder za 100 zł) i śliczna oprawa spowodowały, że rozważałem zakup. Ale demo przypomniało mi, że Sir Danielem niezbyt przyjemnie się porusza, więc no może kiedyś.

W sumie wolałbym krótkie demko Concrete Genie. Wychodzi wcześniej, szumu mało nawet jak na tak mały projekt, a demko wzbudziłoby więcej zainteresowania.

#ps4 #medievil
  • 14
@Theos: Tak jak genialne było to, że w Spyro gra się dokładnie jak na PS1, tak tutaj działa to na niekorzyść jak dla mnie
W dodatku sam na Pro miałem wrażenie, że klatki nie są takie jak powinny a będąc uczciwym trzeba przyznać, że oprawa wizualna to nie jest ten poziom co inne remastery
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: raczej ślepy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale te spadki nie są zauważalne na Pro. Na pewno jak wszedłem do tego zielonego strumienia, który regeneruje zdrowie to spadały klatki. Poza tym raczej nie zauważyłem.
@camos:
Jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz to tego nie rób. Mieszkam w UK i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby tytuł na ps4 kupiony tutaj nie miał dubbingu jeżeli takowy był wydany w Polsce.