Wpis z mikrobloga

Ostatnio z rana spóźniłam się troche do #pracbaza i wbiegłam w ostatniej chwili do windy i patrzę, a tam taki młody facet poważny i z gabarytów ogromny też do pracy i słuchał sobie na wyjebce na głośniku Taylor Swift xD Uśmiecham się do niego najmilej jak umiem, bo mi humor poprawił, też lubie Taylor, on też taki roześmiany z rana, fajnie sobie tak zacząć dzień xd wchodzę do biura a tam też słuchają sobie tej piosenki, no co za przypadek proszę państwa.

oszty - Ostatnio z rana spóźniłam się troche do #pracbaza i wbiegłam w ostatniej chwi...

źródło: comment_aU1O7V23qsGIrLCCQTyn9106q5seJ1No.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@oszty:
A faktycznie jest taka, również są: Red, Fifteen, Teardrops on my guitar, Tim McGraw, Shake it off, Ours, Today was a fairytale, Mean, Mine, Back to december, Sparks fly, You belong with me, Safe & Sound, Picture to burn, Begin Again

Skąd to znam - z pewnej gry, Taylor to zaledwie 1 lista ze 100 jakie opanowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oszty Dzięki za przypomnienie mi sytuacji jak przez całą jazdę autobusem muzyka leciała mi jednocześnie z słuchawek i głośnika. Też się dziwiłem co ludzie się tak do mnie uśmiechają ( _) brrr
  • Odpowiedz
@oszty: ja kilka lat temu jak miałem z 12-14 lat też wchodze sobie do autobusu i słysze Scorpionsów, myśle sobie no fajnie, potem nastepna piosenka, "o prosze playlista jak moja" a to sie okazało że to moj telefon w kieszeni _ xD
  • Odpowiedz
@oszty: aż mi się przypomniały czasy Sony Ericssonów, w których jak wypadały słuchawki to nie przestawał grać i po prostu przełączał się na głośnik XD
  • Odpowiedz
  • 1
@oszty oj tam, mi się kiedyś lekko odpiely sluchawaki tak, że ja słuchałem muzyki na nich, ale jednocześnie leciały w głośniku z telefonu. No i caly przedzial metra słuchał jakiejś starych kawałków Ewy Farny xd
  • Odpowiedz