Wpis z mikrobloga

@zboinek: O czym ty #!$%@? typie, w ostatnim meczu ligi mistrzów z PSG wystąpiło siedmiu graczy którzy wygrywali 3x ligę mistrzów z Realem,w tym pięciu czyt. Carvalaj, Casemiro, Varane, Bale, Benzema którzy wygrywali lige mistrzów z Realem czterokrotnie. Z tych nieznanych nowych nazwisk którzy grali ostatnio w meczu PSG to EDEN HAZARD i THIBAUT COURTOIS, kompletne nołnejmy w świecie piłkarskim xD oraz Ferland Mendy reprezentant francji i Eder Militao podrzędny zawodnik
@preak: @Wojciech_Skupien: jak najbardziej sie z wami zgadzam. Nie jestem na bierząco, nie wiem nawet co dzieje się w transferach. Po prostu zdziwiłem się kto to teraz gra w Realu. Samych zawodników znam, wiem, że to nadal topka światowa. Po prostu prezentacja ustawienia wyglądała jak by ktoś sobie złożył drużyne w FUT i nazwał ją real madryt :D
@matt-brjnm Masz racje ogladalem ostatnio cracovia-legia i rzucilo mi sie w oczy ile akcji bylo palonych zlym przyjeciem i to prostych pilek. Napastnik moglby byc sam na sam ale przyjecie nie w tempo i dupa.