Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@garbaty_menel: akurat karta SD to nie problem, iCloud też ale prosty przykład chcąc obejrzeć serial którego akurat nie ma na Prime Video a za kilkanaście usług płacić nie mam zamiaru (bo i tak wszystkiego nie dam rady obejrzeć i jest to strata pieniędzy) szukam materiałów na torrentach. Serial 10 odcinków w FullHD, jeden odcinek około 4GB i puff pamięć pełna. I nie mów że mogę sobie zgrywać po kilka odcinków albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5684379: nakrec kilka filmików i się zdziwisz. Zdjęcia też całkiem sporo zajmują. Trzeba ich bardzo mało robić. Chmura to tylko backup i nie jest z gumy
@Jordandc: normalnie, pierwszy raz przedluzalem umowe w tmobile i pan sam zaproponowal, ze mi obnizy abo o 15zl miesiecznie do tego na ta jednorazowa wplate da upust 400zl. Podobno wtedy bylo juz tylko 25sztuk (ostatni piatek) tych telefonow ale to pewnie ich zagrywka tylko byla.
@5684379 czyli masz abo 150 zł i dałeś 250 zł za telefon ? Żadne inne raty nie dochodzą ? Czyli by wychodziło że masz abo za darmo i jeszcze ci dołożyli 1350 zł bo 150x24=3600+250=3850 chyba że masz abo na 36msc. Ale jeżeli 36 to i tak korzystnie kupiłeś
@Jordandc: dokladnie na 36, tez bylem w szoku w sumie, jeszcze mowi, ze mi da pakiet internetu 70gb miesiecznie. Ja mu mowie, ze mam lte bez limitu a on, ze to pic na wode bo po 10gb ten internet zwalnia a do tego telefonu lepiej miec wiecej. Na koniec rozmowy gosciowi podziekowalem, bo po 10latach w playu gdzie abo mialem 70zl lub wyzsze oferowali mi zawsze jakies gowno telefony i zadnych
@Jordandc w Playu na przedłużenie umowy mam 1zl na start i 220 przez 3 lata lub 1200 na start i 180 przez 3 lata. W sumie jeden czort Telefon wychodzi bez żadnej prowizji w sumie, jedynie abonament 70zl miesięczny z 35gb neta - na własną rękę pewnie zaoszczedzilbys te 30zl co miesiąc na karcie.

Mówię o wersji pro, zwykła 170zl miesięcznie i 170zl na start