Wpis z mikrobloga

Kolega przygotował poradnik, jak ścigać się w AWS DeepRacer League w optymalnych kosztach


#aws uruchomił projekt chcąc, aby zachęcić ludzi do nauki reinforcement learning i ogólnie #uczeniemaszynowe i ogólnie fajnie, tylko koszty nie pykły i teraz zdarza się, że ludzie się nacinają, bo nie umieją kontrolować kosztów w chmurze. Z pomocą przyszła nasza społeczność, która stworzyła alternatywne opcje do trenowania.
Na tydzień przed końcem miesiąca prowadzę w obecnym wyścigu. Nie ma to większego znaczenia, bo w sierpniu awansowałem do finałów i obecnie w zasadzie tylko próbuję podtrzymać społeczność. Uczestników z minimum jednym okrążeniem jest ponad tysiąc.

Poza właściwym wyzwaniem są też zadania poboczne, które dają szansę wygrać kredyty aws. Ja w tym miesiącu wygrałem pojedynek tygodnia wśród ludzi z Europy i Afryki i zgarnąłem $200. W społeczności był konkurs na najwolniejsze kółko. Zwycięzca miał 11 minut (mój obecny czas to 8.64s, tak dla porównania ).

Całość jest dość fajną zabawą, można złapać trochę kontaktów, można się czegoś nauczyć, można też wygrać od Udacity kurs Machine Learning NanoDegree.

W razie czego mogę pomóc zacząć.

#naukaprogramowania #sztucznainteligencja #programowanie
tptak - Kolega przygotował poradnik, jak ścigać się w AWS DeepRacer League w optymaln...
  • 5