Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meriu: Zależy jak mocny specyfik. Ale generalnie to dołki obojczykowe, klatka i za uszami. Ewentualnie nadgarstki, łokcie i tył kolana. Na szyję nie strzelaj bo to mało efektywne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vizori: jak mało efektywne jak właśnie najbardziej. Na klate jak psikasz to ubrania blokują pełna projekcje, analogicznie nadgarstki kiedy masz zasloniete.
Na szyi pulsuje ci krew i wydziela dużo ciepła więc + do projekcji
Chyba że jajcujesz to ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na szyi pulsuje ci krew i wydziela dużo ciepła więc + do projekcji


@Zimnok: Ale minus do trwałości - szybko zwietrzeją, nos Ci szybko do nich przywyknie przez to że będziesz ciągle je czuł a alkohol wysuszy Ci skórę na szyi. Za uszami też jest ciepło, do tego to miejsce ma dużo lepszą naturalną lubrykację przez co zapach jest trwalszy i dłużej przypomina o sobie.

Zostawiam krótką wypowiedź mistrza o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vizori: dzięki za linka.
W sensie za uszami to też postrzegam jako okolice szyi, a tobie zapewne chodzilo o przód.
No jak chce się mieć trwałe to po prostu ubrania najlepiej bo u mnie 5 dni czasem przeciętne perfumy potrafia trzymać na ubraniach, tylko projekcja zdaje się jest gorsza i zapach mniej głęboki.
  • Odpowiedz
@Zimnok: No, mówiąc "szyja" z reguły mam na myśli przód bo tył to dla mnie już kark :) A co trwałości to na takiej rzędu kilku dni mi nie zależy, po prostu lubię jak zapach trzyma cały dzień i odpowiedni dobór miejsca aplikacji na ciele mi to gwarantuje razem z odpowiednią głębią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vizori: to jak zakłada się ubranie, np bluzę czy coś, to nie lepiej psikac te ubranie niż skórę pod? Wtedy jest zapach bardziej na wierzchu i bardziej dostępny
  • Odpowiedz
@Zimnok: Tu już kwestia preferencji - staram się unikać psikania na ciuchy wielokrotnego użytku bo mam dużo różnych perfum i nie lubię jak się mieszają. Jak ktoś woli strzelać na ciuchy to niech tak robi, ja po prostu preferuję trzymać perfumy na skórze i czuć jak ewoluują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vizori: tylko czy ciuchy nie blokują wydobywania się zapachu gdy psikniesz na skórę?
Kiedyś jak byłem niedoswiadczony w perfumach to psikalem 3 razy na okolice klaty i 2 razy na brzuch, potem pytam mamy czy coś czuć ode mnie, to ona ze nie, dopiero jak się mocno zbliżyła, wieec wtedy było trochę słabo xD
  • Odpowiedz
@Zimnok: Ciuchy zza uszu nic nie blokują a to co leci spod ciuchów czuję i mi wystarcza - chociaż to może kwestia tego że zawsze chodze bardzo lekko ubrany przez to że w tym kraju jest dla mnie za gorąco xd
  • Odpowiedz