Wpis z mikrobloga

@wicked93: poniekąd ma racje, pytania o składy są trochę bez sensu, bo ich robienie to jeden z najlepszych elementów gry, bo już same granie nimi to już takiej frajdy nie daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BooB: Mimo wszystko wolę tutaj porozmawiać o składach niż czytać opinie na futbin.
Wiesz, gadanie o składach jest wtórne, ale jeśli różowa pyta o proste metody na handel, gdzie w necie jest tego od #!$%@?, to to juz nie jest wtórne i odpowiadamy ʘʘ)
Z drugiej strony ja nie spamuje składami, ale w zupełności mi takie wpisy nie przeszkadzają, a zwłaszcza nie powodują furii jak u kolegi. Nie
@wicked93: a właśnie - jak dużo udzielasz się na tagu? Bo ja jestem aktywnym i dziennie kilkadziesiąt razy odpowiadam ludziom na normalne pytania, a spam składami mi w tym zwyczajnie przeszkadza.

Logiczne i docierające do Ciebie argumenty, frustracie?
@quercy:
A co to ma do rzeczy ile kto się udziela? Udzielam się na tyle na ile to stosowne oraz tam gdzie chcę. Zdradzić ci tajemnicę? Nikomu niepotrzebne są twoje denne analizy i porady, bo jak widać bardzo ci ciąży ta odpowiedzialna rola.
Tu kolejny pro tip dla ciebie -
Nie musisz na wszystko odpowiadać, możesz pomijać niektóre wpisy, a niektórych użytkowników możesz dodawać na czarną listę, jeśli to tak bardzo
@wicked93: no to czemu nie masz mnie na czarno? Moje wpisy zbierają spokojnie po kilkanaście plusów, a autorzy pytań zazwyczaj mi dziękują, więc proszę Cię łaskawie - #!$%@?.
@wicked93: jak widzisz - weterani na tagu wiedzą co mam na myśli.
No tak, koledzy z piaskownicy prezentują wyższy poziom inteligencji od Ciebie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
"Nie zapominaj się", #!$%@?, człowieku. ()
@wicked93: ja tutaj odnoszę się tylko do pytań o skład, bo o to akurat się dla OP rozchodziło :) Spoko, jak ktoś robi hybrydę i nic nie przychodzi mu do głowy jak tu coś zrobić żeby mieć zgranie pełne itp, ale jeśli ktoś gra właśnie jedną ligą gdzie zgranie zawsze będzie, to takie pytania trochę bez sensu są :)
@wicked93: jedna prosta rzecz do Ciebie nie dociera? Typ, który zapyta dzisiaj o zmianę kogoś w składzie - jutro zada to samo pytanie, bo to jest fifa, co chwilę ktoś będzie czymś niezadowolony. Typ, który dostanie odpowiedź odnośnie handlu - nie zada tego samego pytania jutro czy nawet w kolejnej fifie.