Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Rob0909 mnie zastanawia że mam trochę inny tracking, nie mam ostatnich dwóch pozycji w first vessel i trochę inna pozycję już w Niemczech niż inni. Oby szybko doszlo
  • Odpowiedz
@szymonex524: z 20? Już raczej na first vessel nie patrze, teraz patrze na tą drugą, i mam ostatnie co to:
The international shipment has been processed in the parcel center of origin
  • Odpowiedz
@szymonex524: Własnie obawia mnie to bo jak napisałem wczesniej u mnie first vessel skonczył się na Port Of Destination BUD, Parcel arived at the airport. Nie miałem Customs clearance etc. Ale pokazuje mi już aktualizację w last vessel
  • Odpowiedz
@Yakooo: na razie nic więcej nie mam, ale jest szansa że dzisiaj się pojawi że jest w bydgoszczy a jutro doreczenie, albo przesunięcie max o 1 dzień, to co piszę jest bardzo realne prawie 100%
  • Odpowiedz
Oby, bardzo mi zalezy żeby przyszła przed weekendem, moja stara mi5 umarła dwa dni temu i bez telefonu jak bez ręki. Oby w piatek bo nie będzie trzeba czekać przez cały weekend.. W tygodniu to jeszcze to jakoś leci bo praca etc, a w weekend bym sobie wszystko w nim ogarnął. Ale obawia mnie fakt, iż na trackingu nadal: Przesylka zagraniczna jest przygotowywana w poczatkowym centrum pakowania., jak patrzyłem u innych to
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu, miałem dzisiaj o 4:12 aktualizację: ,,Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania.", przychodzę z pracy, pokazane jest teraz, że o 11:12, tak samo na track17, mimo, że na dhl mam nadal napisane, że o 4:12... Liczyłem, tak średnio po trackingach innych, że od tego statusu, będzie szło około 18 godzin do Wrocławia or sth like that i wyszło tak, że moze jeszcze jutro byłaby na doręczeniu, ale teraz to
  • Odpowiedz