Wpis z mikrobloga

czy od nieruchania moze sie #!$%@? w glowie?
kurla w nocy budze sie pzrerazony ze jestem w obcym miejscu, za ktore nie zaplacilem ,ze spie gdzies czaicie u kogos czy cos :/
budze sie i nie moge sie ruszyc a obok stoi jakas czarna postac kurlllllllllaaaaaa
#!$%@? sie i chcialem z nia walczyc, ale zniknela jak wstalem i sie kapnalem ze jestem u siebie jpdl....

nowy apartament a juz nawiedzony jpdl......

cykam sie dzisiaj isc spac

#przegryw #depresja ##!$%@? #schizofenia #duchy
  • 11
@depresso: trochę na trolla mi wyglądasz jeśli to nie troll to przybij se sztame z tą postacią albo ingoruj ją musisz uświadomić sobie ze to twór wyobraźni i on nic nie może Ci zrobić, jeśli bd uciążliwy to może śmiej się z niego albo jak się pojawi i bd wkurzal to powiedz mu żeby #!$%@? obroc się na drugi bok i spij dalej
@anonanonimowy321: ja wstalem i chcialem ją bic :D kurde relne to bylo, czylem sie tak jakbym byl bezdomnym i spal w jakims miejscu obcym za ktore nie zaplacilem serio, tak wstaje i kurde gdzie ja jestem...o co chodzi...hotel? jakis pokoj obcy? czy ja zaplacilem za to? kurde na gape jestem jpdl!
i wtedy widze stoi ktos w nogach lozka, to sie wydygalem i nic mysle albo ja albo to i wstalem