Wpis z mikrobloga

Ależ musiało zapiec lobby węglowe i bezmózgich wielbicieli antynaukowych bredni że #!$%@?ą się do tego jak Greta Thunberg wygląda a nie do tego co mówi. Jeszcze nie widziałem jakiejkolwiek próby polemiki poza sprowadzaniem zmian klimatycznych do lewackich bredni, wytykania że gówniara powinna być w szkole albo że wyprodukowała tyle CO2 swoim gadaniem że powinna się zamknąć.

Ludzie hejtujący Gretę nie mają merytorycznych kontrargumentów. Change my mind.
#gretathunberg #klimat #bekazpodludzi #ekologia
kropek00 - Ależ musiało zapiec lobby węglowe i bezmózgich wielbicieli antynaukowych b...

źródło: comment_LXKca8BPfKoqNxuUTmLyn9mrJEl4jyNW.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropek00: jak dla mnie ona wygląda sympatycznie i ma w sobie to coś, taką niezwyczajną urodę. Ale kisne z jej teorii i tego jak jest sterowana przez oficerów prowadzących.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że realnie żadne rządy na świecie nie rozwiążą tego problemu. Ani problemu zanieczyszczeń, ani nadmiernej konsumpcji. Problem może rozwiązać jedynie nauka i jej zdobycze w postaci najnowszych technologii. Musimy, wykorzystując obecne zasoby taniej energii, dość szybko wytworzyć nowe źródła energii, które przede wszystkim są tańsze (bardziej opłacalne), a które nie będą negatywnie wpływać na planetę, równolegle szukając sposobu na pełen recykling.
  • Odpowiedz
Ludzie hejtujący Gretę nie mają merytorycznych kontrargumentów.

przecież to jakiś zmanipulowany wytwór rodziców który nie ma realnego pojęcia o świecie

@wycz: Przecież dokładnie potwierdziłeś to, że nie masz Żadnych merytorycznych argumentów XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@kropek00 Kiedyś za autorytet w sprawie klimatu uważano profesorów i naukowców. Teraz widzę autorytetem jest niepełnoletni młodzież. Jutro autorytetem będą przedszkolaki. Lobby węglowe i naftowe lubi to.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Przecież ja jestem śmieszkiem poza kontrolo. Wypisuje jakieś dyrdymały i okazało sie ze trafiłem w punkt gorącego tematuʕʔ
  • Odpowiedz
@trejn: niby Szwecja, USA i reszta wysoko rozwiniętych państw jest ekologiczna? Te państwa wytwarzają najwięcej zanieczyszczeń tylko poza swoimi granicami właśnie w Indiach czy w Chinach.
  • Odpowiedz
Przecież to jest sztuczny twór, poszukajcie trochę informacji kto ją wspiera i jaki ma sztab ludzi za sobą aby manipulować debilami jakimi są nastolatkowie.
  • Odpowiedz