Wpis z mikrobloga

@69inch zodyn decathlon. nie spieszy Ci sie nie? czekaj na zalando lounge na promocje z ciuchem na sporty zimowe. Tam mozna trafic na mega dobre jakosciowo ciuchy w dobrym prajsie. np kurtka superdry za jakies 300-400, nawet google tam znajdziesz. Buty z tego co ostatnio mireczek szukal tu na tagu to wyszlo ze Allegro i jakies ostatnie sztuki heada salomona itp
@jamesbond07: ja nie wiem co Wy macie do kurtek z decathlonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ani razu mi to nie przemokło, z temperaturą też problemów nie ma, a 5 rok nie jestem w stanie jej #!$%@?ć żeby mieć pretekst do wymiany. A dałem jakieś śmieszne 2 stówy w promocji
@69inch: prawdopodobnie niedługo mogą się pojawić końcówki kolekcji na zalando lounge. W tamtym tygodniu były przecenione ciuchy eidera, wcześniej też coś było, więc aż się prosi żeby rzucili w niedalekiej przyszłości rzeczy burtona i ogólnie odzież narciarską ;>
@jamesbond07
@Shumitu
Na longue zawsze mam problem bo większość ciuchów jest opisana jako 'narciarstwo alpejskie' a fason nie zawsze jest jednoznaczny no i jest problem bo nie wiem czy się kierować fasonem 'na oko' czy jednak szukać w opisie tego snowboardu