Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, szukam dobrego chirurga szczękowego. Mam jeszcze 3 ósemki do usunięcia, niestety są bardzo krzywo (45 i 90 stopni) i blisko korzeni siódemek, więc zadanie trudne. Pierwsza ósemka usunięta, lecz lekarz przy okazji uszkodził siódemkę i ją też musiał wyrwać. Ktoś jest w stanie polecić dobrego speca?

Chodzi o #wroclaw #dentysta
  • 10
@Tomek7: bardzo skutecznie pozbyłam się dwóch ósemek u doktorki Sysło-Orzechowska. Kiedyś rejestracja była pod numerem: 71 390 96 42 od godz 13:00 można było dzwonić. Ekspresowo, bezboleśnie, pełna profeska i uwaga.... na NFZ!
@Tomek7: > mogę podrzucić Ci namiar na ordynatora chirurgii szczękowo-twarzowej. Fachura jakich mało, ale bierze 500 zł od sztuki... Portfel boli ale szczęka nie ¯\(ツ)/¯

@kenny_kabanie: Pan pułkownik Krzysztof Pakulski? Potwierdzam, zajebisty fachura. Co więcej, da się na NFZ ale trzeba przyjść koniecznie 1 dnia miesiąca z samego rana, koniecznie osobiście i poczekać ok. półtora miesiąca
@Tomek7: ja miałam tak, ze korzeń 8 zaplątał się z korzeniem 7. W Artident mi usunęli, zero opuchlizny, lekki ból przez jeden dzień :) Pani delikatnie stukała i dmuchała żeby odplątać korzenie, aż się udało