Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Jak ten obrazek wstawiają gimbusy to to ma sens. Ale w Twoim, czy w moim wieku gówniak to absolutnie nic zabawnego.
Druga sprawa, że tak naprawdę szkoda dziewczyny, jeśli faktycznie jest rówieśniczką, bo czas na zdrowe potomstwo mija, a typowi wszystko jedno. Powinni byli ustalić takie rzeczy wcześniej, a nie "być #!$%@?", bo ktoś chce coś naturalnego.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: A skąd ci się wziął w głowie ten ciąg przyczynowo-skutkowy, że chłop jest wkurzony, bo nie chce dzieci? Dlaczego akurat dlatego? Może miał #!$%@?, bo na promocję w lidlu nie zdążył? Albo z dowolnego innego powodu? Ale dobra, twórz sobie dalej kolorową rzeczywistość xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@iEarth:

bo czas na zdrowe potomstwo mija, a typowi wszystko jedno

Co raz więcej jest badań, że nie wszytko jedno.
Starcze plemniki to większa szansa na dziecko z problemami zdrowotnymi albo upośledzone.
  • Odpowiedz
@iEarth:

Jak ten obrazek wstawiają gimbusy to to ma sens. Ale w Twoim, czy w moim wieku gówniak to absolutnie nic > zabawnego.

Druga sprawa, że tak naprawdę szkoda dziewczyny, jeśli faktycznie jest rówieśniczką, bo czas na zdrowe potomstwo mija, a typowi wszystko jedno. Powinni byli ustalić takie rzeczy wcześniej, a nie "być #!$%@?", bo ktoś chce coś naturalnego.

Po pierwsze i najważniejsze to generalnie ja publicznie wieku tutaj nie podaję
  • Odpowiedz
@KsiundzRobak:

A skąd ci się wziął w głowie ten ciąg przyczynowo-skutkowy, że chłop jest wkurzony, bo nie chce dzieci? Dlaczego akurat dlatego? Może miał #!$%@?, bo na promocję w lidlu nie zdążył? Albo z dowolnego innego powodu? Ale dobra, twórz sobie dalej kolorową rzeczywistość xd

Fakt to tylko moja wolna interpetacja i mogło być zupełnie inaczej, ale tak odebrałem ich zachowanie, maślane oczka laski na widok dzieciara i nagły #!$%@? faceta
  • Odpowiedz