Wpis z mikrobloga

Korwin


@tyrytyty: o ten to na pewno nie xD, chociażby jego stosunek do imigracji jest kompletnie nielibertariański (i się zmienił, bo kiedyś Korwin stał na pozycji "żadnych granic" #takbylo )

Kulesza


@tyrytyty: o nim akurat słyszałem pochlebne opinie ale pamiętam, że potem natknąłem się na jakąś jego bogoojczyźnianą wypowiedź aż mnie zgieło z wrażenia

Mentzen


@tyrytyty: zakaz obrażania uczuć religianckich jest libertariański ?
  • Odpowiedz
@Kjedne: wracając - nie sądziłem że będziesz oczekiwał PRAWDZIWYCH libertarian, myślałem że zwykłe kolibry ci wystarczą. to jednak nie pomogę

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kjedne: U Korwina jest pewnie trochę libertarian, ale nie jest to zdecydowanie główna doktryna partii. Sam Krul mówi o sobie, że jest libertarianinem, ale raczej ciężko to brać na poważnie z jego ust. No ale mi to nie przeszkadza, bo ta filozofia nie przekonuje mnie już tak jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@Kjedne: traktujecie polityke jak coś prostego, życie polega na kompromisach tak samo w polityce nigdy nie będzie idealnego układu, jesli chcesz walić konia do libertarian miedzy siebie i podnicać się pańswtem minimum których w Polsce jest pewnie niecały 1% gdzie połowa zapewne i tak nie głosuje to proszę bardzo ale to tak nie wygląda. A co kandydata to chyba Kulesza jest libertarianinem.
  • Odpowiedz
więc może bym wykorzystał swoje kilka głosów, ale tylko na prawdziwych libertarian


@Kjedne: wiesz, alternatywą jest nie głosować i przekazać w ten sposób pewne zwycięstwo PiSowi gdzie zarówno prawdziwych jak i nieprawdziwych libertarian nie znajdziesz xD
  • Odpowiedz