Wpis z mikrobloga

Mam marzenie... mam marzenie, że wreszcie Frank Lampard będzie miał do dyspozycji cały skład zdrowy i w pełni sił. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, przez lata Chelsea omijały kontuzje w stopniu wręcz niebywałym. Teraz wydaje mi się, że ta plaga urazów wyrównuje się w stosunku do lat poprzednich.

#chelsea
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kristof7: Kontuzja Mounta nie była poważna. Przed meczem pojawiały się informacje, że występ Kante jest prawdopodobny, natomiast Emersonowi nie dawano szans na grę.
  • Odpowiedz
@Kristof7: Kante to nadczłowiek, nie można go porównywać z innymi piłkarzami. Tak jak pisałem, kontuzja Mounta to nie było nic poważnego, ciężko to nawet nazwać kontuzją, więc też nie widzę tu dużego ryzyka. Generalnie w obecnej sytuacji nie dziwię się, że Lampard trochę się niecierpliwi i pospiesza piłkarzy do powrotu, bo alternatywa w postaci Alonso/Pedro/Barkley jest tragiczna, ale Emerson nie jest tak kluczowym zawodnikiem jak Kante i Mount obecnie.
  • Odpowiedz
Emerson nie jest tak kluczowym zawodnikiem jak Kante i Mount obecnie


@erkav: Polemizowałbym, moim zdaniem to najlepszy obrońca Chelsea w tym sezonie. Wiadomo, że Alonso na wahadle wygląda fajnie ale grając 4 w tyłach to chyba każdy wybrałby Brazylijczyka.
  • Odpowiedz
@Kristof7: dzisiaj Alonso miał całkiem ok mecz, oprócz drugiej bramki, gdzie stał wpatrzony w piłkę. Dla mnie wybór jest między Emersonem a Tomorim, gość zapowiada się na jednego z najlepszych CB na świecie.
  • Odpowiedz
@erkav: Nie no zaczekajmy z takimi ocenami choć dziś to moim zdaniem największy plus meczu. Jak na niego patrzę to ciężko mi wymienić jakiś konkretny element jego gry który by go wyróżniał. Ale dziś to widać było mądrość w grze, dobre wybory, mądre rozegranie, właściwa ocena sytuacji. Głupia kartka ale nawet po niej nie zaczął grać jakoś bojaźliwie. Podejrzewam, że ten gol mocno go podbudował mentalnie.
  • Odpowiedz
@Kristof7: Jak inni hajpują Abrahama, bo strzelił kilka goli drużynom z dolnej połowy tabeli, to ja będę hajpował Tomoriego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie jego szybkość, warunki fizyczne, spokój przy piłce i dojrzałość już go wyróżnia na tle Zoumy i Christensena. Jakbym był w śpiączce przez ostatni rok i obudził się tydzień temu, to byłbym przekonany, że Tomori to jakiś 26-letni gracz sprowadzony za grube
  • Odpowiedz
@erkav: Ale i ten Christensen jakby zaczął trochę lepiej wyglądać niż na początku sezonu.

Jak inni hajpują Abrahama, bo strzelił kilka goli drużynom z dolnej połowy tabeli


Ja hajpuje tego co nawet nie zagrał minuty a ostatnio podpisał nowy kontrakt. xD
  • Odpowiedz
@Kristof7: a co do Christensena, to dla mnie jego największym minusem jest aspekt fizyczny. Już dawno powinni wysłać go na siłownię, brakuje mu masy mięśniowej.
  • Odpowiedz
@Kristof7: przydałoby się, żeby jeszcze podali % tkanki tłuszczowej, Christensen sprawie wrażenie typowego skinnyfat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciekawe, kiedy aktualizowali te dane na stronie, bo Tomori nabrał na masie przez ostatni rok.
  • Odpowiedz