Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu rozglądam się z jakimś laptopem. Nigdy żadnego nie miałem dlatego też mam problem z wyborem, przejrzałem już kilkaset na allegro i nie mogę niczego dla siebie znaleźć w dość niskim budżecie.

Szukam czegoś do 2k złotych, zależy mi na dysku sdd i fajnie gdyby miał 500 gb ale niekoniecznie.
Ogólnie będę go potrzebował do internetu i zabawy z jakimś amatorskimi programami do montażu wideo i grafiki ale chciałbym też odpalić jakąś gierkę czasem.

Jest możliwość by laptop w tej cenie odpalił gta 5 na średnich? (z wyłączonym antyaliasingem i podobnymi opcjami).

#laptopy #pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #szukamlaptopa
  • 22
  • Odpowiedz
@kajak98: Biorę pod uwagę nowe i używane, choć martwię się tym że taki używany może szybko paść a domyślam się że nie wymienię sobie jednej części za grosze, tak jak w komputerze.

Liczę tylko na 30-40 fps, nie jestem z tych którzy muszą mieć 60 :P
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: goniłem kiedyś sprzęt komputerowy i tak właśnie zacząłem odpowiadać na zadawane przeze mnie pytanie: do czego głównie będzie służył komputer?

Noo do nauki, internetu, muzyka, gry .....


Odpowiedź już wyżej podałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Dibhala: Tylko jakbyś nie zauważył to nieco się określiłem.

"do internetu" - czyli nic wymagającego nie potrzebuje
"zabawy z jakimś amatorskimi programami do montażu wideo i grafiki " - czyli fajnie jakby miał 8 niż 4 gb ramu
"odpalić jakąś grę czasem" - czyli nie szukam czegoś specjalnego do grania ale nie wykluczam że czasem chciałbym na nim odpalić jakąś grę na niskich wymaganiach

Czyli jakby było się trudno domyślić
  • Odpowiedz
@Dibhala: Po prostu chciałem pokazać że w tej cenie można kupić coś co ewentualnie mogłoby być w miarę okej, nigdy nie miałem laptopa więc chciałem żeby ktoś coś polecił a przy okazji mógłbym zapytać o szczegóły xD
  • Odpowiedz