Wpis z mikrobloga

@Krs90: jest to stary telefon, htc nie daje na niego aktualizacji systemu (bez roota bedziesz siedzial na andku sprzed ponad roku), poza tym wiekszosc appek jest tworzona pod wydajniejsze telefony, nie mowiac o grach.
@Krs90: Jeśli nie potrzebujesz oficjalnego Androida 4.X to widziałem Motorolę Atrix w tej cenie na Allegro.

Z punktu sprzętowego to dobry telefon, gorzej z aktualizacjami :/
@Krs90: nic ją nie #!$%@? bo to dziewczyna. Dla mnie telefon bardzo spoko - ogólnie nie muli, działa dość sprawnie. Trochę mały ekran się wydaje w porównaniu z innymi ale ogólnie bardzo spoko.
@Vojak: W sumie jak jest taki mniejszy to mi to pasi, bo jakbym miał mieć s3 to musiałbym nowe spodnie z większymi kieszeniami kupić. A pisanie smsów na tym?
@Krs90: kwestia przyzwyczajenia ale mnie ogólnie trochę denerwuje pisanie na dotyku. Ale to będziesz miał w każdym takim telefonie. Nie będzie źle.
@Krs90: różnica jest, kiedyś potrafiłem jadąc samochodem pisać na zwykłym telefonie bez najmniejszych problemów bo zwyczajnie na niego nie patrzyłem, na dotykowym idzie to wolniej i muszę jednak patrzeć na telefon. Za to "w normalnych warunkach" na swype pisze się o niebo lepiej niż na standardowym telefonie
@Krs90:

@Vojak: również mam Tipo i jak na początek przygody z androidem, jest ok. Zainstalujesz Swype i będziesz z chęcią pisał :) wady? Hmm mały ekran? Mało ramu? No ale przecież wiesz co kupujesz :) może wykonanie mogłoby być solidniejsze bo tylna klapke już słychać. Pytaj jak coś nie wiesz