Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk: Nawet nie aż tak - na tym screenie jest mniej niż 10 propów postawionych ręcznie, większość to strategiczne parki i alejki z wbudowanymi propami, działające centra recyklinu "śmietniki" oraz płot do stawiania przez przeciągnięcie. I LUT i dużo move it. Jakieś 80% budynków które widać też sama wyrosła, i na dodatek - tylko cztery widoczne rodzaje są z workshopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komunista_memiarz: Ponad 3000 załadowanych assetów. xD Ale muszę je odchudzić bo właściwie używam może z 500... (szczególnie że z wzrostem mieszkańców "średnie ociążenie" nie rośnie, to na pewno wina assetów... Ale mam jeszcze 34 giga wolnego ramu, luzik)
@komunista_memiarz: Powiem tak - u mnie prękość 3 nadal działa(czyli widać różnicę względem 2 i 1), wykorzystanie ramu to możliwe że specyfika grania na linuxie i absolutnie mi to nie przeszkadza. FPSy to wina karty graficznej która odstaje od reszty zawartości kompa - to tylko GTX 960. ;_; Ale to za dwa trzy miesiące.

Ostatnio w ogóle zmieniałam kompa na aktualnego potwora ze staruszka z i5 2500k i 16 GB ramu