Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
przed straponem :
-szanuje widzow i wykop
-rajdy do innych yt-berow
-vlogi z panem kominiara
-infolina
-streamy gamingowe
po straponie:
-widzowie to frajery na hajs , wykop to swinie
-mam gdzies innych yt-berow
-mam gdzies streamy
W psychologii nazywamy to mechanizmem obronnym bardzo skrzywdzonego czlowieka, on doskonale wie ze nie ma czego juz szukac na rajdach czy u widzow. Obserwujemy zrezygnowanego przegranego czlowieka ktorego trzyma juz tylko hajs z donejtow, ktory niebawem zacznie sie kurczyc. On na pewno zdaje sobie sprawe ze startowal poczatkowo z rownego pulapu co Rafon, nawet mial wieksze wsparcie w postaci Boxdela, moglby byc dzis tam gdzie Rafon ,tyle tylko ze on wiedzial kiedy skonczyc z patologia i dzis kosi hajs na sklepach dla gimbazy i mma dla niepelnosprawnych ( ͡º ͜ʖ͡º) Widac bardzo go boli ta zmarnowana szansa, a mnie w ogole go nie zal ( ͡º ͜ʖ͡º) prezes czytaj to na glos na streamie i placz (ʘʘ) Essa #rafatus #danielmagical #patostreamy
-
  • 3
  • Odpowiedz
@makary-deir: Rafon jest wyżej w łańcuchu pokarmowym ale max jeden szczebel. Gdyby się nie dogadał z famem na walkę z Isamu to hajs niedługo by się skończył i musiał by #!$%@?ć na kasę do biedry. Oby dobrze zainwestował to siano z walki bo ze streamów to już raczej nie wyżyje.
  • Odpowiedz
@macko3131: łokietnik to jak milioner przy obszczańcu, brak problemów mieszkaniowych, stała partnerka od lat, kilka samochód w ciągu 2 lat, brak zaburzeń psychicznych, problemów z alkoholem i narkotykami. Z samych streamów na fb i okazjonalnie YT + współpracę zarabiałby lekkim #!$%@? więcej niż średnia krajowa. O Analczyku chyba nie muszę wspominać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz