Wpis z mikrobloga

Możecie mi wytłumaczyć jak to możliwe, że kobiety w poniedziałek są w stanie bez wstydu pójść na uczelnię czy tam do pracy po weekendowym dymaniu? Taka dupeczka wraca z klubu z nowo poznanym gościem do wynajmowanego pokoju lub spotyka się z chłopakiem jeżeli jest w związku i w tym momencie zaczyna się rżnięcie. Przecież ja bym się chyba spalił ze wstydu wśród ludzi gdybym miał świadomość, że jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin temu jakiś kawaler targał mnie za włosy, wchodził we mnie, spuszczał mi się do buzi albo penetrował dupkę. Kobiety chyba nie mają żadnego wstydu, gdyby taka się zesrała publicznie to pewnie nawet by się nie zawstydziła. Obrzydliwe

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacoste_sport: słuchaj mirek, kobiety mają instynkt stadny. Jeśli inni coś robią to ona też będzie to robiła. Jak by nagle wszystkie koleżanki zaczeły lizać odbyt swoim mężom albo brać kloca na klatę, to ona też to będzie robić bo one nie mają własnego rozumu tylko myślą jak prymitywne zwierzęta.
  • Odpowiedz
Przecież ja bym się chyba spalił ze wstydu wśród ludzi gdybym miał świadomość, że jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin temu jakiś kawaler targał mnie za włosy, wchodził we mnie, spuszczał mi się do buzi albo penetrował dupkę


@lacoste_sport czesto fantazjujesz o tym jak ktoś ci penetruje dupkę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacoste_sport: może Cię to kręci w jakiś sposób, tylko to wypierasz? Wiesz wizja takiej niegrzecznej laski, która chwilę wcześniej uprawiała z kimś ostry seks. Mam wrażenie, że bardzo by Ci się spodobało gdybyś mógł poobserwować.

  • Odpowiedz