Wpis z mikrobloga

mirki, przeprowadzam się do Krakowa. Jakie firmy polecacie na pierwszą pracę jako dev? Front - React Redux, Backend - Java, Spring, Hibernate. Stanowisko dowolne związane z tymi techonologiami. Wysłałem CV do Comarcha póki co :v btw: wiecie jakie tam widełki tolerują? Na stronie trzeba podać oczekiwania brutto.
#krakow #programowanie
  • 14
@LazyInitializationException: niestety nie mam. Dlatego też celuję nawet w Comarch :P Jestem po studiach technicznych, ucze się od kwietnia + jakieś krótkie podejścia w poprzednich latach. Desperacja i brak doświadczenia -> pytanie czy są jakieś firmy typu Comarch gdzie łatwo się dostać, żeby nabić tylko doświadczenie w CV xd
@bosfor606: Z tego co słyszałem to ludziom po słabszych uczelniach typu PK czy UEKu różne znane korporacje CV odrzucały, w pierwszej kolejności tutaj celują w studentów AGH/UJ lub uczelni na tym poziomie. Kraków to najgorsze miasto jeżeli chodzi o rynek juniora, mało ofert (typowo dla juniora to może 15-20 na całe miasto) + tysiące studentów = tysiące kandydatów
@wykopek12345: mało optymistycznie xD w rankingu. UJ - 2, AGH - 4, PWroc - 6, aczkolwiek kandydat z zewnątrz więc nie wiadomo czego się spodziewać... Wysłałem własnie może z 10 CV i nie bardzo jest gdzie dalej słać... jutro będę musiał poszukać jeszcze. Jednak na ten Comarch liczę najbardziej póki co.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bosfor606: pracowałem tam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

co nie wyklucza tego, że z renomy są tego najbliże


jakiej renomy? Dotychczas spotykałem się z opiniami, że #!$%@? płacą i zatrudniają masowo studentów (po wakacyjnym stażu - to prawda), ale że każdy tam z buta wchodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Test jak test, jak umiesz to go zrobisz