Wpis z mikrobloga

Mireczki, zamontowałem LPG w samochodzie, niedługo przekroczę 1000km od montażu, a co za tym idzie, czeka mnie pierwszy przegląd instalacji w serwisie. Na serwis będę musiał trochę zaczekać, a czeka mnie jeszcze w międzyczasie podróż ok. 300km, czy przekroczenie tychże 1000 o taką ilość kilometrów może spowodować utratę gwarancji producenta na instalację LPG? Czy te 1000 to jest jedynie minimum, aby zgłosić się na kontrolę do serwisu?
#motoryzacja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@luk04330 ja miałem przekroczone o jakieś ~100km właśnie. Problem by był jakby trzasnęło coś w międzyczasie i na przeglądzie by wyszło, natomiast jeśli wszystko jest ok to jest ok i tyle. Do tak małych odchyłów nie ma kto się za bardzo przyczepić, grunt żeby nie przesadzić i z 1000km nie zrobić 1500
  • Odpowiedz
@Jaciej gdybyśmy mieli szczegółowe dane na temat tych poślizgów i warunków gwarancji Ojca to moglibyśmy gadać a tak to tylko gdybanie. Pewne jest to, że warunki gwarancji mają jakiś cel i ich łamanie może skutkować nie uznaniem gwarancji.
  • Odpowiedz
@luk04330: @Jaciej: Panowie, nie mogłem się dodzwonić do serwisu ale podjechałem tam i szef powiedział, że mogę spokojnie nawet i o 1000km przekroczyć i nic się nie stanie bo to „ nie apteka” ;), byle tylko się zjawić. Oczywiście zrobię tylko nadprogramowe 300km ( )
  • Odpowiedz
@KapitanPolska pocieszające ale będę się upierał, że zmieni zdanie jak każesz mu zapłacić za naprawę gwarancyjną. Oczywiście trzymam kciuki abyś nigdy nie musiał tego sprawdzać.
  • Odpowiedz