Wpis z mikrobloga

#swiatlowody #swiatlowod #internet #orange #siecikomputerowe

Czy ktoś wynegocjował lepsze warunki niż te przedstawione w cennikach orange na orange światłowód ? Np. obniżenie ceny internetu tak aby pokryć "karę" za to, że mieszka się w zabudowie jednorodzinnej ? Czy ktoś coś ugrał z handlowcami "domokrążcami" ? Na moim obszarze orange dostało ponad 43,9 miliona złotych dofinansowania unijnego, orange dopłaca ze swoich 21,7 miliona złotych, gdzie łączna wartość projektu to 65,6 miliona złotych, a więc 2/3 kwoty dokłada Unia, a od pewnego czasu nakładają opłatę dodatkową 14,99 zł.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemyslaw-dec: Tak. Jeśli przed wprowadzeniem tej opłaty podpisałeś zobowiązanie że po wybudowaniu infrastruktury rozważysz ofertę Orange. Zwykle odbywało się to rok/dwa lata przed budową infrastruktury.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-dec: jeśli Orange go robi z późniejszego projektu POPC może da rade wziąć ofertę od innego operatora po BSA Orange. Z drugiej strony widze, że na BSA Nexery Orange też wrzuca dopłatę tych 15 złotych za domek pomimo tego, że sieć nie jest ich. Generalnie konkurencji brak, więc ciężko coś zawalczyć, co najwyżej brać pakiet z telewizją czy numerem komórkowym.
  • Odpowiedz
@Siwariusz: Ta dyszka to by był wystarczający upust, jeżeli by dało radę za pakiet 300/50 wyszłoby wtedy 65 zł. Szkoda, że nie wiesz co jest warunkiem przyznania ewentualnego rabatu. Nie jestem cebula, ale najniższy pakiet internetu za 75 zł to jak na nasze Polskie realia to nie mała kwota. Vectra w blokach 300 metrów dalej od mojego domu daje 150/15 za 34,99 zł z aktywacją za 1 zł, i weź
  • Odpowiedz
@NH35: @fikusny_marian: @Siwariusz: @prezes_internetu:
Po negocjacjach na infolinii udało się uzyskać dla opcji sam internet 300 Mb/s w umowie na okres 24 miesięcy (zabudowa jednorodzinna):
Aktywacja za 0zł
1 miesiąc za 14,99zł (czyli sam koszt utrzymania łącza w zabudowie jednorodzinnej)
reszta miesięcy koszt abo obniżony z 59,99 zł do 49,99 zł + utrzmanie łącza 14,99zł.

Daje nam to średnią na cały
  • Odpowiedz
@mariusz5891: Była jakaś okresowa promocja i jak się zagadało odpowiednio to dostawałeś ofertę jak ja to mówię "spod lady". Obecnie nie da rady, bo oferta promocyjna się skończyła i trza płacić normalnie w zabudowie jednorodzinnej 75 zł.
  • Odpowiedz