Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1322
W #tvpis w pytanie na śniadanie leciało właśnie jak jakaś baba pryska po twarzy inną babę i opowiada, że to jest woda zdeklastrowana, której cząsteczki są 7 razy mniejsze niż zwykła woda. Można gdzieś zgłosić takie promowanie bzdur, homeopatii itd?

#nauka #kiciochpyta
  • 39
  • Odpowiedz
  • 6
@henk trzymaj sie teraz mirku ponizej wklejam cytat ze strony która sprzedaja taką wodę. Chyba najbardziej urzekło mnie ostatnie zdanie ( ͜͡ʖ ͡€)

Technologia deklastracji wody nie tylko bardzo efektywnie oczyszcza wodę informacyjnie, ale także przywraca jej element duchowej świadomości który otrzymała podczas Boskiej kreacji. Technologia Neoaquam zwraca ludziom pra-wodę otrzymaną od Stwórcy. Odbywa się to w naturalnie wykreowanym procesie pozwalającym na rozpięcie pola struktury fizycznej, splątanie warstwowe
  • Odpowiedz
jeśli coś jest głupie i działa to nadal jest głupie tylko że działa


@berti: nie. Spełnia swoją rolę, a więc jest mądre, bo celowe. A głupie wydawało się na pozór, przy powierzchownej ocenie. Po wgłębieniu się w istotę tej rzeczy dochodzi się do wniosku, że nie jest głupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
7 to nie, ale 6 razy mniejsze mogłyby być. Woda zazwyczaj łączy się w takie "supercząsteczki" dzięki wiązaniom wodorowym. Jak dodasz odpowiednich związków chemicznych, to te wiązania się pozrywają. Inna sprawa, że taka woda rozpuściłaby ci pół mordy xd
  • Odpowiedz
@TomAss83: Oj, nie, na poziomie województwa tego nie będzie widać, zbyt wiele zmiennych. Ale już indywidualnie wyznawcy teorii spiskowych mają wyższy poziom lęku, rys paranoiczny i skręcające w prawo poglądy. Poza tym ja nie piszę o decyzjach przeciętnych wyborców pisu (bo ci mogą wybierać tę partię z mnóstwa różnych powodów, choćby finansowych), ja piszę o zachowaniu wierchuszki, dyrektorach tvp układających ramówkę i umieszczających w niej programy takie jak "szeptem", do których
  • Odpowiedz
@Klara_Polzl
Nie wiem, dopoki nie zobacze rzetelnych badan nie wypowiem sie autorytatywnie. Z wlasnego podworka widze ze osoby w klimatach antyszczepionkowych, fani badan z kropli krwi, biorezonansu itd. to osoby zdecydowanie antypisowe. Moim zdaniem sklonnosc do teori spiskowych nie koreluje mocno z pogladami politycznymi. Znajdziesz takie osoby od lewa do prawa.
  • Odpowiedz
@henk: Raz tak działałem jak była baba, która reklamowała algi mające rzekomo leczyć nowotwory, choroby serca itd. Nie dostałem odpowiedzi na FB ani maila, więc zadzwoniłem. Gość który odebrał mnie wysłuchał, powiedział, że przekaże sprawę dalej i dziękuje. Czyt. zostałem całkowicie olany, nie interesuje ich prawda. A wtedy nie wiedziałem, gdzie mógłbym zgłosić to dalej z jakąkolwiek szansą powodzenia.
  • Odpowiedz