Wpis z mikrobloga

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: to było w 1995 wiec nie pamiętam już dokładnie :D ogólnie to 3 kierowców się zmieniało, z atrakcji to kumpel rzygał w Belgii a tak to podróż spoko chociaż trwało to wieczność.
Wzbudzalismy spore zainteresowanie tym złomem. Głównie Japończycy robili zdjęcia naszego autokaru ()
  • Odpowiedz
Wzbudzalismy spore zainteresowanie tym złomem. Głównie Japończycy robili zdjęcia naszego autokaru ()


@henius: Złomu nie widziałeś, taki Jelcz w latach 90-tych u nas to był rarytas ;)
  • Odpowiedz
@Lukardio: ja pamiętam jak w 4 klasie na wycieczce jedna dziewczyna się porzygała w autokarze, a jakiś czas później podczas zwiedzania kościoła walnęła dwójkę w spodnie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@CitizenCT500 żebyś wiedział xD tydzień temu byłam na wycieczce szkolnej. Pojechałam z gorączką, chorym pęcherzem, bo i tak za mało nauczycieli pojechało. Pan kierowca jak widać tego nie zrozumiał i z wielką łaską zatrzymywał się co 30 minut na stacji. Z toalety i nie pozwolił korzystać xD
  • Odpowiedz
Wzbudzalismy spore zainteresowanie tym złomem. Głównie Japończycy robili zdjęcia naszego autokaru ()


@henius: Japończycy robią zdjęcia #!$%@? wszystkiemu co widzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz