Wpis z mikrobloga

Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty po stworzeniu zamówienia i dziewiąty dzień roboczy, aktualizacji nadal nie ma.
Czekam na jutro może, coś jutro ruszy. Zobaczymy =)

Jak myślicie, kiedy będzie u mnie w domku i kiedy coś ruszy na trackingu? (lokalizacja: środek Polski)
Codziennie będę wrzucał post, z aktualizacją, dla osób, które planują kupić telefon z Chin będą mogli sobie zobaczyć albo porównać ze swoim zamówieniem :D

#tracking #telefon #telefonyzchin #gearbest #gearbestkupony #przesylki #xiaomi #xiaomilepsze
Yakooo - Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty p...

źródło: comment_uT3LaQBSeFKs2kg7NH5d3HMyYIr0BK24.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@szymonex524: same, ale patrzyłem na inne trackingi i wygląda to tak, że już teoretycznie z tego Budapesztu powinny wyruszyć, jeśli zgodnie pójdzie z planem, może już być w Niemczech, tylko może jeszcze niezaktualizowali. Zobaczymy, może dzisiejszej nocy się to zmieni. W ogóle orientujecie się o której była ostatnia aktualizacja? Bardziej w godzinach nocnych (czas chiński), czy normalnie na dniu? Wiem, że była jakoś 21.09, ale nie wiem czy w nocy, czy
  • Odpowiedz
@Yakooo: Nie wiem czemu, miałem dzisiaj o 4:12 aktualizację: ,,Przesylka została przygotowana w eksportowym centrum pakowania.", przychodzę z pracy, pokazane jest teraz, że o 11:12, tak samo na track17, mimo, że na dhl mam nadal napisane, że o 4:12... Liczyłem, tak średnio po trackingach innych, że od tego statusu, będzie szło około 18 godzin do Wrocławia or sth like that i wyszło tak, że moze jeszcze jutro byłaby na doręczeniu, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: U mnie ma być dziś między 14 a 16. Jak dostarczą tak szybko to naprawdę będę pod wrażeniem. Niby z Płocka już kurier o 8 rano odebrał.
  • Odpowiedz
@Yakooo: Próbowałem kilkadziesiąt razy przesłać zdjęcia i wyskakuje błąd :P Jutro dostaniesz pewnie smsa od dhl z nr przesyłki i też pewnie jutro Ci dostarczy kurier.
  • Odpowiedz