Wpis z mikrobloga

Siema #e39 #bmw szukam jakiegoś auta i chciałem zapytać czy prawie 11k za takie auto to dobra cena ?
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-swietny-stan-oryginal-brak-korozji-lpg-opony-lato-zima-ID6CpCh3.html#8a6f501310

Auto by służyło jaki daily car nie ukrywam, że istotna dla mnie jest instalacja lpg bo podobno samochód pali w zakresie 10-17l. gazu, dobrze te silniki znoszą lpg?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krsup: trochę bieda jak za tą cenę, mi 2.8 pali 14 litrów gazu w cyklu mieszanym, ogólnie dobrze znoszą lpg. Poszukaj czegoś jeszcze, ciężko kupić coś fajnego, ja zanim kupiłem swoją obejrzałem 11 sztuk...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@trololo55 proponujesz, żeby szukać coś nowszego ? Podobno auta które mają 25l można się starać o niższe OC xD. Dziwi mnie też przebieg bo na 23l to 266k to mało a wydaje mi się że skoro z Niemiec sprowadzone to trochę kilometrów "zgubiło".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reynald w jakim przedziale cenowym szukać? Nie muszę mieć nie wiadomo czego na wyposażeniu wystarczy klima, wspomaganie, radio i tania eksploatacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krsup: jak szukasz przedlifta to tylko 2.8l.

Do tego musi mieć automat bo bez to bieda a wbrew pozorom automat jest tanszy od manuala (koszt sprzęgła itp).

Polecam aczkolwiek 525i w polifcir, w tej cenie kupisz spokojnie
  • Odpowiedz