Wpis z mikrobloga

#pracbaza #januszebiznesu #rzucamprace

Dobra Mirki, miarka się przebrała. Mam dość już tej roboty w Januszexie. #!$%@? od trzech lat za minimalną i nawet słowa "dziękuję" nigdy nie usłyszę. Ciągle tylko "weź umyj to", "weź posprzątaj tu". #!$%@?ę to i składam dziś wypowiedzenie. Ciekawe jaka będzie mina mojego szefa janusza w poniedziałek rano, gdy zorientuje się, że podłogi w firmie są nieumyte, a kurze niepościerane. Już widzę tę pianę na jego ryju. Hahaha! Najlepsze jest to, że jestem jedyną osobą w firmie, która wie gdzie jest mop, wiadro i odkurzacz. Schowałem je dobrze w kantorku, do którego ja tylko zaglądam, więc beze mnie mają (lekko mówiąc) z deczka #!$%@?, bo na dziale same korpo-dziunie i nowi stażyści. Dopiero jak odejdę to pewnie doceni, bo beze mnie ta firma (a zwłaszcza jaj powierzchnie płaskie) to nie istnieje.

Lekko po 16 dam znać jak poszło i jak bardzo firma się #!$%@?ła na weekend!
resuf - #pracbaza #januszebiznesu #rzucamprace

Dobra Mirki, miarka się przebrała. ...

źródło: comment_v2a4pbP3DE3hkJ1U1QVGp0aauhseE3cN.jpg

Pobierz
  • 8
@MikiGRU: tego wyposażanie jest więcej, a nie tylko dwie rzeczy. Są jeszcze ścierki do kurzu i chusteczki nitrylowe. Chusteczki to chyba #!$%@?ę do domu, bo paczka kosztuje 15 zyla. Zobaczymy jak janusz odczuje to po kieszeni jak będzie chciał zamówić nowe. Najlepsze jest to, ze tylko ja wiem gdzie się je kupuje i pewnie będzie do mnie wydzwaniał, żebym mu powiedział gdzie kupić opakowanie 100 szt., a wtedy ja mu wyślę