Wpis z mikrobloga

@TopBusta: Tacy raperzy to zazwyczaj produkty "inwestorów". Ktoś wkłada w niego pieniądze, które on potem dla kogoś zarabia. Stworzenie takiego rapera to stosunkowo mały nakład finansowy dla ludzi zajmujących się tym ;)
  • Odpowiedz
@TopBusta: Tekst nie może być zbyt dobry i skomplikowany, ten "artysta" ma trafić do konkretnej grupy odbiorców, w ten sposób pewni ludzie są w stanie zmonopolizować cały rynek swoimi "produktami artystycznymi".
  • Odpowiedz
@TopBusta celna uwaga, chociaż w sumie dzisiejszym dzieciakom nie potrzeba, hehe, przekazu, tylko Gucci Louis trasher vans, supreme. Nieważne o czym taki kizi mizi, czy fallik fontanna nawija, ważne że jest modne ¯_(ツ)_/¯ dodaj do tego instagramy, Snapy etc to znajdziesz odpowiedź dlaczego tak jest.

Ja czegoś takiego nie jestem w stanie słuchać, nie da się. Po prostu się nie da.

"Mącić, błądzić, rządzić i #!$%@?ć - byle rym dla rymu, ilu
  • Odpowiedz
@Freakz: Wlasnie takimi inwestorami sa wytwornie typu: sb mafia, step records, Chillwagon. On wydaje na Kizo Oficjalnie, Rozpoznawalność zapewnily mu featy albo sam smarowal albo nie..
  • Odpowiedz
@TopBusta: Ja tam pragnę też zauważyć że chłop jakimś cudem wystąpił w famemma i tam też mocno się wypromował patrząc an wynik wyświetleń. Borixon też mu pomógł i cyk mamy kaszane na topie XD
  • Odpowiedz
wogóle Kizo to dla mnie jakiś ewenement typ jest tak #!$%@? ma flow które brzmi jak sapanie grubego sebixa. A w 2k19 nagle jest wszędzie i ma featy z naprawde dobrymi raperami
  • Odpowiedz
@TopBusta: najpierw trzeba odpowiedzieć na pytanie, czy typowy polski słuchacz (powiedzmy Marcin lat 15) jest wymagający. A nie jest, bo fejsbukowi pseudodziennikarze propsują cokolwiek co jest na fali hype'u xd
  • Odpowiedz
@TopBusta: jaki kraj taki Raf Camora xD Gość jest strasznie monotematyczny, ostatnio obniżył loty jeszcze bardziej. Tępy namedropping, samochody z wypożyczalni, nadwiślańska, przaśna hustlerka. Do tego pewnie wziął jeszcze pieniądze za ten mention Aperola od dystrybutora. Polscy wannabies udający raperów nawet juz nie udają, że nie są słupami reklamowymi. Sitek z Otso sprzedają Pizzę Hut, Schafter Pumę, Żabson piwo EB. Żenujące to wszystko. O ile Malika da się słuchać ironicznie bo
  • Odpowiedz