Wpis z mikrobloga

Te boki sa bardzo czule, przegladam sobie neta w landscape i mi wywala ciagle centrum sterowania. Jak wszystko ma byc taka droga przez meke to tesknie za moim iphonem 6, ktory dzialal juz jak kupa.
Przegladalem neta i nie umie znalezc jak glupiego screenshota zrobic. Ja #!$%@?
Tryb nocny sobie dziala tak, ze czasem jest ten pasek z przyciskami czarny, a czasem nie. Zaraz wejdzie ios13 i zrobia to pewnie tak jak ma byc. Chcialem sprobowac tego oslawionego androida i teraz mam. Co mnie podkusilo.
Ustawienia, niby android mial byc super konfigurowalny, a zeby cos zrobic trzeba pol internetu przewertowac i i tak nie znajduje odpowiedzi. W iphonie jest mnogosc ustawien i wszystko intuicyjne gdzie ma byc.
@Tomek_Tcz: znalazlem xD widze, ze sie znasz powiedz mi jest opcja zeby zdezaktywowac te opadajace boki ekranu tak zeby byly czarne najlepiej na stale? Nie chcialem tego, ale wszystkie topowe fony ktore bralem pod uwage to maja huawei, one plus i samsung. Xiaomi nie chcialem, z roznych wzgledow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maestro333: nie mam pojęcia, że notch ukryć się da to wiem, ale czy boki jakiś nie rzuciło mi się w oczy raczej wątpię. Mnie też to denerwuje i wciskalem przypadkowo wszystko. Xiaomi nie ma się co bać ;) w xiaomi byś hulajnoge miał i telefon flagowy od nich ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Albo pixel 3 lub czekać na 4 :)
@Tomek_Tcz: teraz to juz troche za pozno jak kupilem note 10+ 5g xD moze jakies etui pomoze. Zdawalo mi sie ze gdzies cos takiego mi sie obilo o oczy, ze mozna sobie ekran przyciac i wygasic te boki. Poszperam po necie.