Wpis z mikrobloga

Czy idzie gdzieś kupić coś mocnego z lidokainą bez recepty? Albo coś, co podobnie działa?

Coś mi się wbiło/przykleiło na źrenice przy szlifowaniu, nie chce mi się już dzisiaj na SOR jechać, bo spędzę tam pół nocy, żeby jakoś noc przespać i nie czuć "piasku" pod powieką

#medycyna #oczy #lidokaina #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
@Arthaniel:

Czy idzie gdzieś kupić coś mocnego z lidokainą bez recepty? Albo coś, co podobnie działa?

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tUF71HmJnDJYkIQwSatvjEgP43fskRgY.jpg
zobacz na skroty po lewej (OTC - bez recepty)

Coś mi się wbiło/przykleiło na źrenice przy szlifowaniu, nie chce mi się już dzisiaj na SOR jechać, bo spędzę tam pół nocy, żeby jakoś noc przespać i nie czuć "piasku" pod powieką

boże zadzwoń chociaz do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej czy ci z tym
Prozdrowotny - @Arthaniel: 
 Czy idzie gdzieś kupić coś mocnego z lidokainą bez recep...

źródło: comment_tUF71HmJnDJYkIQwSatvjEgP43fskRgY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arthaniel: powiem Ci jak będzie:
-będziesz kozaczył do nocy że nie boli
-zaśniesz z trudem po 1
-o 4 pojedziesz na oddział okulistyczny z bólem nie do zniesienia
Info z pierwszej ręki, takich gagatków jest dziesiątki miesięcznie. Jak coś wlazło do oka to wyjmuj natychmiast, bo potem będzie tylko gorzej. Możesz sam spróbować płukać oko solą fizjologiczną, jak to nie pomoże to jeszcze dziś znajdź jakieś czynne ambulatorium/pogotowie okulistyczne i jazda
  • Odpowiedz
  • 0
@Eustachiusz powiedziałeś mi dokładnie tak jak zawsze bywa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie pierwsza moja przygoda z ciałem obcym w oku i tym razem nie jest tragicznie. Coś tam faktycznie mam na tej źrenicy, ale poza dyskomfortem i lekkim bólem nie jest jeszcze źle
  • Odpowiedz