Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy czasami Rzesza nie jest trochę OP. Po dłuższej przerwie zagrałem sobie historycznie ZSRR. Polska wraz z Francją itd wchłonięte do końca 39r. Jak mnie zaatakowali to przebili 1 linie obrony i zatrzymali się 2 i 3. Ich lotnictwo ok 4k na początku moje podobnie, po 2 latach wojny z nimi oni po 8k ja ledwo 4k, a 2k na minusie myśliwców. Na południu frontu są armię włoskie, rumuńskie i węgierskie, jakieś 8 dywizji na kratkę a północ to Niemcy których przebycie graniczy z cudem. Porobiłem parę kotłów ale na ich miejsce znowu wchodzi po 5 dywizji. Alianci to kompletne zero (kilka nie udanych desantów) nawet Japonii nie potrafią zatopić okrętów. Ich sukces to zajęcie Afryki, ale jak do wojny doszla Turcja to w pół roku już stracili połowę czarnego lądu. Wkurzyłem się i wyłączyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hoi4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikic21 Hmm to musiales miec pecha ze rzesza az tak urosla w sile. Bo gdy ja gralem zsrr to po prostu ustawilem cala armie na granicy z rzesza i nie przepchali mnie nawet na jedna kratke. Nie budowalem zadnych bunkrow, nie stalem za rzekami nic. Po wypaleniu 3 mln ludzi niemcy przestali atakowac. Przepchalem ich i skapitulowali ale okupilem to stratami 16 mln ludzi.
  • Odpowiedz
@Nikic21: U mnie Francja poszła we własna frakcję z Czechosłowacja, Rumunią i Jugosławią i zaorała Niemcy jeszcze w 39 a Polska oczywiście w Aliantach, Włochy za to z własna frakcja z Bułgarią i elo
  • Odpowiedz