Wpis z mikrobloga

@szuleer: Właśnie myślę o zmianie z Iphone 7plus na coś innego i nowe Iphone są tak absurdalnie drogie w porównaniu do parametrów, że chyba wrócę do Androida. Chociaż iOS>Android.

Porównuję Samsungi i A70 wygląda o niebo lepiej pod kątem codziennego użytkowania i specyfikacji niż S10e.

Kryteria:
Rozmiar wyświetlacza
Bateria
Cena
@CeZiK_: Średnia półka przez słabsze PPI i obudowę? Obudowę, na którą i tak większość zakłada etui?

Dlatego pytam, bo i aparat, przekątna czy bateria są teoretycznie lepsze w tym tańszym

Miałem i Samsung Wave (super obudowa, ale BADA bez przyszłości), SGS2, Note2 i na tym skończyłem przygodę z Androidem.
@Sefton: miałem okazję korzystać z telefonu sgs 10e i rozmiarowo jest świetny, wyświetlacz na cały ekran ale do kamerki z przodu bym musiał się przyzwyczaić, i co więcej? Nic, to tylko smartfon i nie warto za niego przepłacać. Kup taki jaki Ci pasuje rozmiarowo i wyglądem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sefton: Apki uruchamiają się szybciej, gry wyglądają lepiej, nagrywa wideo w 4k/60. Chociaż i tak znaczenie dopiero będzie to miało za 2-3 lata kiedy dodatkowa moc w s10 poradzi sobie dużo lepiej z bardziej rozbudowanymi aplikacjami.

Dlatego pytam, bo i aparat, przekątna czy bateria są teoretycznie lepsze w tym tańszym

Aparat na papierku wygląda lepiej ale znając praktyki samsunga w pakowaniu tanich matryc do średniaków rzeczywistość może wyglądać inaczej