Wpis z mikrobloga

  • 191
Przed chwilą zablokował mi sie hamulec w samochodzie, zwalniał, ale nie hamował. Byłam przed rondem, gdy zorientowałam się, że samochód nie zatrzyma się. Nie jechałam szybko, redukcja biegów pozwoliła mi zwolnić jeszcze bardziej i znaleźć najbliższe bezpieczne miejsce parkingowe.

Bylam bardzo opanowana i spokojna, ale jak wysiadłam z samochodu kucnęłam obok i rozpłakałam się. Będąc bezpieczna zdałam sobie sprawę co by sie stało, gdybym jechała szybko i coś lub ktoś wymusił na mnie awaryjne hamowanie.
Płyn hamulcowy był, klocki też nowe, nie wiem co zawiodło ¯_(ツ)_/¯ . Dobrego dnia bez takich przygód mireczki!
#niewiemjaktootagowac #motoryzacja
  • 66
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@rudelusterko jakaś rurka wypadła z silnika ¯_(ツ)_/¯ jest do wymiany i ogólnie samochód jedzie na przegląd, ale po włożeniu tej rurki hamował i do warsztatu pojechał na własnych kołach.
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 faktycznie wypadła jakaś rurka! I chociaż po włożeniu jej do silnika?hamulce działały, to nie jest szczelna i musi zostać wymieniona! Wszystko upraszczam bo nie znam się na tym najlepiej, ale chyba trafiłeś w dziesiątkę!
Pozdrawiam! ʕʔ
  • Odpowiedz
@Amataya no to spoko, nie jest to też droga i skomplikowana naprawa więc nie powinno dużo kosztować. 1.0 mpi czy 1.4 a może diesel? Niech przegląda wszystkie wezyki podcisnienia co idą do kolektora ssacego. Znam dobrze ten samochodzik jak będziesz miała jakieś pytania to wal śmiało.
  • Odpowiedz