Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@#!$%@?: rozgladaj się od teraz za moto, jak ktoś sprzedaje swojego to mu sie czesto nie spieszy, na wiosnę przed sezonem pojawiają się ulepy od handlarzyn na szybką sprzedaż.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: sam kurs 1500 zł, co do długości kursu to mocno indywidualna sprawa, masz 20 godzin i musisz je wyjeździć. Ja zapisałem się pod koniec marca, a zrobiłem dopiero teraz, bo miałem przerwę 4 miesięcy. Trasa nie jest stała, instruktor wydaje polecenia przez radio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: też bym pomyślał nad zakupem już teraz, ceny trochę niższe, a co ważniejsze rynek nie jest tak przebrany, maszyna w dobrym stanie nie sprzedaje się w kilka godzin, a jest na tyle ciepło, że da radę wracać na kołach, nie mówiąc już o jeździe próbnej.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: rok 2019, a ludzie dalej wierza, ze "na zime ceny spadaja". Jest odwrotnie - rosna, bo kazdy na nowy rok chce jezdzic nowym moto i celuje zeby jak najmniej dokladac od ceny starego :) ceny nizsze to sa w srodku sezonu jak juz kazdy sprzeta ma i rynek jest wlasnie przebrany. ;)
spadaja to co najwyzej ceny ciuchow, bo nowe kolekcje wchodza. Ale motocykl to nie "letnia kolekcja" zeby
  • Odpowiedz
@Stitch: Też tego nie rozumiem, sam zacząłem się tym interesować ostatnio, oglądałem ogłoszenia mniej więcej przez rok od wiosny do zimy, dopiero potem zrobiłem prawko i coś kupiłem i też nie zauważyłem jakiejś różnicy w cenie między wiosną a zimą. Teraz sam mam moto i nie rozumiem, z jakiej paki miałbym go sprzedawać taniej na jesień? Żeby nie stał w garażu przez te kilka miesięcy? Naprawdę warte jest to tych
  • Odpowiedz
@Lucider5: przesledzilem kiedys wykresy z infografik allegro. No i tendencja mowila jasno, ze wlasnie na zime wszystko drozalo albo inaczej mowiac. trzymalo ceny rynkowe. Infografika zawierala info od 2004 roku. No i wsrod motocykli bylo to szczegolnie widoczne, ze ceny spadaly w sezonie. Co jest logiczne wobec tego co pisalem wyzej, odnosnie tego, ze w sezonie rynek byl juz przebrany, bo gro ludzi chcialo zmienic sprzety przed koncem roku, zeby
  • Odpowiedz