Wpis z mikrobloga

-banda bandycka dokonuje jakże odważnego czynu butując i oblewając farbą polprzytomnego narkomana z zespawanymi kolanami na zupełnym odludzi mając pewność, że nic im nie grozi bo Major jeżeli chciałby donieść na policję to musiałby się tłumaczyć co robił w lesie
-meksykano będzie nastepny
Ludzie kochani jak Konon złapał takiego jednego w te lato co fikał mu pod bramką to oskarek czy tam inny Damian miał automatycznie pełne nachy, a co dopiero bicie na mieście dorosłego, sprawnego faceta. Tu zostaje o rzucenie jajami w tojtoj
#kononowicz to już niestety #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: bawi mnie niszczenie mienia, oblewanie samochodów, tłuczenie szyb przez zdjabły, ale to było przegięcie
i jeszcze te głosy usprawiedliwienia, że to za śmiecenie w lesie xD jak ktoś pochwala przekopanie bezbronnego strusia jako karę za zostawianie butelek w lesie to z fajną patologią my tu siedzimy
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski przez przypadek usunąłem chciałem edytować.

Ten tag schodzi na psy. najbardziej to by się cieszyli jakby major dostał kosę bo DYMY. Niech uderza do kogoś trzezwego, naćpanego prawie kaleke każdy pobije. Gdyby nie to że tutaj są wrzucane najnowsze informacje o szkolnej I od święta jakiś ciekawy wpis dawno by mnie tu nie było.
  • Odpowiedz