Wpis z mikrobloga

Dla achievementa potrzebuje odblokować całkiem 10 potworów w bestiary. Co będzie najszybsze na facc? Bo np. dog wystarczy zabić tylko 25, a ratów 250. Chodzi o aczek za odblokowanie 10 najłatwiejszych potworów.
Nie chce mi się bić 250 sztuk aż... Są jakieś inne gdzie na odblokowanie full jest mniej potworów?
#tibia
  • 25
@MrFen: @uglyhero: Dzięki!
Znacie coś jeszcze najszybszego? Został mi jeden potwór. Nawet 250 ubije byle było ich dużo tak jak np. trolli czy rotwormów (te mam już zrobione).
Myślałem o motylach ale nie znam respu. 25 sztuk trzeba tylko
@radll: Aha. Tak właśnie myślałem.
Dobrze, w takim razie co bić na faccu jeszcze co ma duże skupiska takich potworków?
Mam już raty, cave raty, rotwormy, trolle i bugi. Jeszcze 5. Sprawdzałem elfy, ale ich trzeba już 500 zabić.
@radll: Potwory łatwe ale ubicie tego to dramat ze względu na małą liczbę respów na facc. Z tego co nie mam to chyba tylko waspy sprawnie pójdą. Chyba, że masz jakieś propozycje gdzie to bić, być może nie znam respów.
@radll: Tak, zaliczone. Pewnie 500, pomyliłem się, nie sprawdzę teraz bo w pracy siedzę.
Chodzi o to, że bije te potworki żeby zdobyć achievementa. Aczki są za zrobienie 10x słabych, 10x średnich i 10x silnych (i kolejne za 100x słabe, średnie, mocne). Pytanie czy rotwormy których trzeba zabić 500 sztuk to dalej słabe czy już średnie?