Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurde dzisiaj w radio mówili, że od robienia minety można dostać raka gardła...

I jakiś lekarz mówił, że jak masz chrypkę, zmianę głosu itp. to powinieneś się zgłosić na badanie bo to nie są żarty.

No taki #!$%@?, kiedyś poszedłem do lekarza bo miałem chore migdałki i jakieś #!$%@? na języku, poszedłem opowiadam gościowi co i jak a on do mnie, że to normalne i żebym sobie do mordy nie zaglądał... Noż kurde, tak to na każdym kroku #!$%@?ą jaka profilaktyka jest ważna, i jak ważnym jest chodzenie do lekarza i sprawdzanie wszystkiego, a jak przyjdzie co do czego to robi z Ciebie głupka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lekarz #medycyna
  • 15
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemja: to był jakiś laryngolog, dostałem skierowanie i do takiego mnie zapisała.

Ale już mi przeszło, to sytuacja sprzed 3 lat. Po prostu tak mi się przypomniało
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niewiemja: no widzisz, i idzie sobie taki zwykły anon bo usłyszał w radio, zeby się profilaktycznie badać bo to ważne, a później taki konował robi z niego głupka. Chłop pomyśli, że może serio przesadza i później ten sam konował powie, że anon umarł bo się nie badał i za późno zdiagnozowali raka
  • Odpowiedz
@Kombinat kiedyś, ktoś, gdzieś o tym raku słyszał. Potencjalnie możliwe, ale tak rzadkie, że nikt tego nie rozpatruje.

Od robienia loda też i to większe prawdopodobieństwo. Chodzi tutaj o wirusa HPV.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: #!$%@? mi nie chodzi o to z jakiego powodu i jakiego raka można dostać, tyllo o to, że ciągle trąbią żeby się badać i "z byle błahostką" iść a jak idziesz to Ci lekarz mówi "nie zaglądaj se pan do gardła
  • Odpowiedz
@Kombinat: Są różni lekarze, jak trafiłeś na kiepskiego, to więcej do niego nie idź. Innego rozwiązania nie ma. Poza ja tym ja odpowiedałam na to

i kurde facet, nie rób minety bo dostaniesz raka ()


Że możesz się zaszczepić i nie musieć rezygnować z przyjemności. Wyjątkowo sympatyczny jesteś.
  • Odpowiedz