Wpis z mikrobloga

@0bcyTyp: na polsacie super komentatorzy przy nieuznanym golu Bale'a przez kilka minut myśleli, że chodziło o za wysoko podniesioną nogę, gdzie już na pierwszej powtórce było widać ewidentną rękę. I jeszcze to "no ja nic nie widzę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak w temacie "słabych komentatorów".
Albo wczoraj jak był mecz Napoli z Liverpoolem też coś gadali o rękach, że te przepisy to się co chwilę
I dobrze powiedział.
Nie każdy chce znać wynik, niektórzy mogą chcieć obejrzeć z emocjami jeszcze inne spotkania, pozostawia wybór.

Sam czasem tak robię, kiedyś nie mogłem obejrzeć meczu z Niemcami bo byłem w podróży, nawet nie wiecie jak ciężko było unikać wszystkich mediów żeby do rana kiedy leciała powtórka nie poznać wyniku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podobnie z walkami bokserskimi których nie mogłem obejrzeć z jakiegoś powodu
@0bcyTyp To co piszesz jest sprzeczne. Właśnie może nie podać, bo internet w telefonach i każdy może sobie sprawdzić. Gdyby nie było takiej możliwości to by miał dylemat czy podać, bo inaczej się ludzie nie dowiedzą czy nie podać, bo spojler.
@0bcyTyp: też mam z tego bekę. W USA jak transmitują NFL czy NBA to cały czas na pasku pokazują wyniki innych meczów, a u nas wielkie #!$%@? nie podamy bo nie chcemy psuć państwu oglądania gówno skrótów w naszym gówno magazynie ;).