Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dzieci #rodzina #kamery #dyktafon #szpiegostwo

Cześć Mirki i Mirabelki. Moja znajoma ma poważny problem. Podejrzenia co do byłego męża. Podejrzewa u niego pedofilskie zachowania. Nie będę się rozwodził nad powodami dlaczego ma takie wątpliwości bo to długa historia. Dla mnie brzmi to co najmniej alarmująco. Oczywiście dziecko, córkę obserwuje, wypytuje i "podchodzi". Zadaje pytania za każdym razem co robiła u taty, jak sie bawiła, czasem wprost, podczas kąpieli czy tata lub ktokolwiek ją "tu" dotykał i że jest miejsce intymne. Zastanawiamy się nad kamerą. Wstępu do jego mieszkania oczywiście nie ma. Czy jest coś co można ukryć w pluszaku, tornistrze? Coś co wytrzyma naście godzin? Może coś gotowego?

Jestem świadomy jak to brzmi ale proszę o nie hejtowanie i potraktowanie tego bardzo poważnie. Trochę empatii. To nie jest łatwa sytuacja. Dzięki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
OP: Opisywać sytuacji nie będę bo nie ma sensu. Ktoś chce pomóc w znalezieniu "technicznego" rozwiazania to pomoże. Ktoś chce się wyżyć to sie wyżyje bo jest idiotą. Dziękuję za rzeczowe odp. Psycholog jest zamówiony.

To jest moja przyjaciółka, znam ją dobrze. Zazdrosny to jest ten typ. Mam też swój filtr i na słowo jej nie wierzę.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua