Wpis z mikrobloga

Mirony z #warszawa

Mam pytanko z serii „co warto zobaczyć” ale takie dość niecodzienne :D We wtorek mój różowy wraca ze Stanów i ląduje na Okęciu około 12. Jadę odebrać ją pociagiem. Pociąg powrotny mamy dopiero o 15:50. Jest jakieś nietypowe miejsce warte zobaczenia na trasie Okęcie - Dworzec Główny? Może to być knajpa, jakieś miejsce publiczne albo nawet bardziej „dzikie”. Coś takiego nieszablonowego. Będziemy mieć trochę czasu i moglibyśmy jakoś go spożytkować, ona lubi takie niecodzienne miejscówki a nie oklepane restauracje czy pomniki gdzie małolaty przychodzą robić zdjęcia na instagrama :P
  • 7
@noorey: @noorey: O, dzięki, byłem w Warszawie może ze 20 razy przez całe życie ale tego akurat nie znałem :D Wyglada fajnie! Zainteresuje się ;) Właśnie chodzi mi o podobne miejscówki, nie koniecznie jakieś muzea czy coś w tym stylu bo pewnie mała będzie zmęczona podróżą, ale z braku laku dobre i to :D Chce jej jakoś fajnie zapełnić czas a nie wyjechać na oklepany Pałac Kultury.

@finam: Hahaha,
@AST0N: tak z ciekawości, obgadałeś to z różową, czy to ma być niespodzianka? bo jak o 12 ląduje, a loty z USA są przeważnie nocne, to może średnio mieć ochotę na bujanie się po mieście.

przynajmniej ja tak mam po lotach przez ocean, że po podróży czuję się brudny i zmęczony i ani mi w głowie jeszcze kolejne atrakcje.

no ale jeśli to ustalone to może Osiedle Domków Fińskich obok Łazienek