Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę 2 lata to taka różnica żeby nie i lekka nad waga żeby nie dać szans chłopakowi. Ja tu się staram jestem miły wyrozumiały.A ta mnie #!$%@?ę na czas,siły i jakieś nędzne osiem dych.Gdy wyznałem jej że mi się podoba stwierdziła że jestem za młody i gruby.jest starsza o rok 1 i 6 miechów.A ja naprawdę nie jestem zły.Myślę potrafię porozmawiać na wiele tematów.Mam wiedzę w wielu dziedzinach.Ale sebek w tiko lepszy. Rozumiem że starszy i chudszy ale tempy
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #polki #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
Nie, laska po prostu Ciebie nie chciala, a to pewnie było najetyczniejsze co mogła ci powiedzieć - uszy do góry, bedzie następna. Z resztą zawsze tak jest, ze ta ktora tobie sie podoba, to nie podobasz jej sie ty, ale podobasz sie tej, która ci sie nie podoba, a jak juz sie sobie podobacie razem, to pewnie laska ma chłopaka
  • Odpowiedz
@Peepezprdolina do mnie świrował chłopaczek, ja miałam 15, on 12, czubkiem głowy sięgał mi do cycków, łatwiej przeskoczyć niż obejść... Jak zapytał czy zostanę jego dziewczyną powiedziałam mu, że tak jak będzie ode mnie starszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz ma ponad 180 wzrostu, biceps jak pudzianowski i totalny wygryw... Jak ja sobie #!$%@? pluje w brodę
  • Odpowiedz